Máme zelená řešení,
která šetří přírodu i miliony

Dodáváme firmám, obcím i institucím komplexní energetická řešení, stejně jako kuráž se do inovací pustit.

Proč spolupracovat
s ČEZ ESCO?

Chcete řešení šité na míru? Podívejte se na naši nabídku.

1

Poradíme

Díky široké nabídce produktů a služeb najdeme nejefektivnější řešení, které sedí vám na míru.

2

Profinancujeme

Pomůžeme vám s financemi, ať už s dotacemi nebo úvěrem od nás. Od nás získáte energetiku jako službu.

3

Postavíme

Postavíme celé řešení, která jste si u nás objednali, s garancí kvality.

4

Provozujeme

Staráme se o efektivní a bezpečný provoz daných řešení.

5

Pečujeme

Poskytujeme komplexní péči a servis na veškeré produkty a služby. Vy se můžete plně věnovat svému podnikání či správě obce.

Až 60 % energie budov se ztrácí kvůli špatnému používání.
Kde energie unikají?

Provoz

Velké úspory za energie se dá dosáhnout omezením plýtvání samotnými zaměstnanci. I dnes jsou totiž zcela běžně vidět prázdné prosvícené kanceláře s puštěnou klimatizací. A jen zcela mizivé procento firem analyzuje data ze spotřeb energií a podle nich plánuje další optimalizaci.

Osvětlení

Moderní osvětlovací soustavy pracují s inteligentními senzory, které dokážou svícení automaticky optimalizovat podle obsazenosti prostor, přírodnímu osvitu a dalších parametrů. Technologie LED umožňuje nejenom výraznou úsporu elektrické energie, ale i změnu teploty (barevnosti) světel, což přináší lepší pracovní podmínky.

Okna

Nekvalitní okna mohou znamenat obrovské tepelné ztráty. Jejich modernizace má ale vliv nejen na efektivitu vytápění, ale i kvalitu a vlhkost vzduchu. Tuto problematiku je tedy potřeba řešit komplexně spolu se systémem vzduchotechniky.

Vzduchotechnika

V řadě budov dnes zcela zbytečně používají klimatizaci místo toho, aby se zaměřili na lepší tepelnou ochranu a inteligentní provoz. V zimě potom naopak dochází k větrání okny místo centrálních systémů s rekuperací.

Vytápění

Podstatný vliv na efektivitu provozu mají systémy vytápění budov. Závisí především na dostupnosti jednotlivých zdrojů (plyn, dálkové teplo), požadavcích na ekologii a konstrukčních možnostech budov. Velkou roli hraje i regulace tepla – moderní chytré termoventily dokážou udržet tepelnou pohodu bez zbytečných ztrát.

Zateplení

Teplo je potřeba nejenom efektivně vyrobit, ale také jej v budově udržet. Moderní systémy zateplení dokážou budovu nejenom udržet v teple během chladného počasí, ale současně brání i jejímu letnímu přehřívání.

Vypouštějte méně CO2 a snižte si výdaje za energie

Spočítat úsporu